Home

výbušniny najďalej Beaten truck basketbal levice choroba úver prekvitať

Európsky pohár: Levice podľahli na domácej palubovke favorizovanej Varšave  | Šport.sk
Európsky pohár: Levice podľahli na domácej palubovke favorizovanej Varšave | Šport.sk

NOVINKY - ŠBK JUNIOR LEVICE

História - Patrioti Levice

Patrioti Levice - Patrioti Levice 2022/23 Hráči horný rad zľava: Solčánsky,  Freeman, Bachan, Bojanovský, McCallum, Krajčovič, Kovac Hráči spodný rad  zľava: Pažický, Kneževič, Lapornik, Kotásek, Chaban, Wade-Chatman | Facebook
Patrioti Levice - Patrioti Levice 2022/23 Hráči horný rad zľava: Solčánsky, Freeman, Bachan, Bojanovský, McCallum, Krajčovič, Kovac Hráči spodný rad zľava: Pažický, Kneževič, Lapornik, Kotásek, Chaban, Wade-Chatman | Facebook

Federálny pohár vyvrcholí v Leviciach, buďte pri tom! - Patrioti Levice

O nás - Patrioti Levice

Dočkali sa! Levice senzačne vyhrali v Haife a sú v hre o postup | JOJŠPORT

Oficiálny web - Patrioti Levice

DOMOV - ŠBK JUNIOR LEVICE

Striedanie generácií v ŠBK Junior Levice, prioritou práca s najmladšími a  ešte užšia spolupráca s Patriotmi - Patrioti Levice
Striedanie generácií v ŠBK Junior Levice, prioritou práca s najmladšími a ešte užšia spolupráca s Patriotmi - Patrioti Levice

Basketbal: Levice prejavili záujem o účasť v Alpsko-jadranskom pohári

Kvalifikačný turnaj EYBL Junior CUP U20 - vyhrali domáce Levice | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Kvalifikačný turnaj EYBL Junior CUP U20 - vyhrali domáce Levice | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Niké SBL - Družstvá - Patrioti Levice

Patrioti Levice | Prehľad

Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke. Basketbalisti Levíc  prehrali s Larnakou - Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke.  Basketbalisti Levíc prehrali s Larnakou - Športweb
Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke. Basketbalisti Levíc prehrali s Larnakou - Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke. Basketbalisti Levíc prehrali s Larnakou - Športweb

Levice chcú hrať skupinu s pokorou, Bachan: Môžeme niečo dokázať

Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato -  Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato -  Športweb
Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato - Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato - Športweb