Basketbal: BK Opava - GEOSAN Kolín | Lepšia.TV

BK OPAVA - Oficiální stránky basketbalového klubu v Opavě.

Basketbal: USK Praha - BK Opava | Lepšia.TV

Basketbal: BK Opava - USK Praha | Lepšia.TV

Niké SBL - Federálny pohár zostáva s jediným víťazom, Opava vo finále  predčila Děčín
Niké SBL - Federálny pohár zostáva s jediným víťazom, Opava vo finále predčila Děčín

Basketbal: Vzťahy medzi Českom a Slovenskom sú čoraz lepšie. Federálny  pohár sa blíži | SPORTNET
Basketbal: Vzťahy medzi Českom a Slovenskom sú čoraz lepšie. Federálny pohár sa blíži | SPORTNET

Niké SBL - Opava neplánuje pustiť z rúk trofej pre víťaza Federálneho pohára

Basketbal: BK Opava - BK KVIS Pardubice | Lepšia.TV

Federálny pohár opäť vyhrala Opava: Slovenský majster prehral iba o dva  body | Športky.sk
Federálny pohár opäť vyhrala Opava: Slovenský majster prehral iba o dva body | Športky.sk

Patrioti Levice - BK Opava: Online prenos z rozhodujúceho duelu Európskeho  pohára FIBA | Športky.sk
Patrioti Levice - BK Opava: Online prenos z rozhodujúceho duelu Európskeho pohára FIBA | Športky.sk

Opava livescore, výsledky, plán zápasov, Opava - Ústí nad Labem naživo |  Basketbal, Česko
Opava livescore, výsledky, plán zápasov, Opava - Ústí nad Labem naživo | Basketbal, Česko

Plná hala viděla dobrý basket, Opava favorita trápila - Opavský a hlučínský  deník
Plná hala viděla dobrý basket, Opava favorita trápila - Opavský a hlučínský deník

Opava o LM v Sofii, Brno pohár vzdalo | NBL.BASKETBALL

Basketbal: Jakub Mokráň sa stal majstrom Česka, zahrá si Ligu majstrov |  SPORTNET
Basketbal: Jakub Mokráň sa stal majstrom Česka, zahrá si Ligu majstrov | SPORTNET

BKM Lučenec - Víťazom Tipsport Federálneho pohára 2021 sa stalo družstvo BK  Opava. Gratulujeme! BKM Lučenec obsadil 3.miesto z 12 účastníkov. (📷 Lukáš  Droppan) | Facebook
BKM Lučenec - Víťazom Tipsport Federálneho pohára 2021 sa stalo družstvo BK Opava. Gratulujeme! BKM Lučenec obsadil 3.miesto z 12 účastníkov. (📷 Lukáš Droppan) | Facebook