Home

pretože úpal prehovárania zjazdove lyzovanie body rezident tulipány jednoducho

Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové  lyžovanie
Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové lyžovanie

ONLINE LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - slalom / Aare | Šport.sk

Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala  Gutová-Behramiová | SPORTNET
Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala Gutová-Behramiová | SPORTNET

Svetový pohár opäť bez pandemických opatrení - Správy RTVS

Zjazdové lyžovanie: Zuzulovej prvé body | SPORTNET

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - SP - Obrovský slalom žien, 2. kolo, Courchevel  - Naživo - Športweb
ONLINE: Zjazdové lyžovanie - SP - Obrovský slalom žien, 2. kolo, Courchevel - Naživo - Športweb

SP v alpskom lyžovaní 2022/23 DNES ⛷️ program, bodovanie

ONLINE: Adam Žampa dnes - 2. kolo, obrovský slalom v Sölden 2022 | SPORTNET

Shiffrinovej nebezpečne rýchlo pribúdajú body: Dokáže Vlhová odolať tlaku?  | Nový Čas
Shiffrinovej nebezpečne rýchlo pribúdajú body: Dokáže Vlhová odolať tlaku? | Nový Čas

Petra Vlhová vybojovala ďalšie body: Preložený zjazd v Crans Montane  ovládla Talianka Goggiová | Športky.sk
Petra Vlhová vybojovala ďalšie body: Preložený zjazd v Crans Montane ovládla Talianka Goggiová | Športky.sk

Vydarený obrák pre Žampu: Adam v druhom kole zbieral body | Nový Čas

Adam Žampa na 25. mieste v "obráku": "Dôležité sú body" - Zväz slovenského  lyžovania
Adam Žampa na 25. mieste v "obráku": "Dôležité sú body" - Zväz slovenského lyžovania

Predčasný koniec Vlhovej v Super G, z náskoku stratila len 2 body |  Huste.tv | Najnovšie športové správy
Predčasný koniec Vlhovej v Super G, z náskoku stratila len 2 body | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Adam Žampa získal v „obráku“ v Söldene osem bodov, víťazom sa stal Odermatt  - SITA.sk
Adam Žampa získal v „obráku“ v Söldene osem bodov, víťazom sa stal Odermatt - SITA.sk

Lyžiar Žampa získal v Levi prvé body, triumfoval Hirscher - SITA.sk

V Atla Badii vyhral obrovský slalom Kristoffersen. Žampa má prvé body vo  svetovompohári
V Atla Badii vyhral obrovský slalom Kristoffersen. Žampa má prvé body vo svetovompohári

Štartová listina - zjazd - SP Crans Montana - sobota: Petra Vlhová súťaží o  dôležité body
Štartová listina - zjazd - SP Crans Montana - sobota: Petra Vlhová súťaží o dôležité body